18. Kampania Białych Serc - podsumowanie

18 Kampania Białych Serc już za nami i nadszedł czas podsumowań. „Włącz alarm”- hasło ubiegłorocznej Kampanii, w której ZS Siennica brało udział, udało się wypełnić i alarm włączyć i przestrzec dzieci, młodzież, a także zwrócić uwagę rodziców na groźne zjawisko jakim jest fonoholizm. 

Ile młodych ludzi jest uzależnionych od swojego smartfonu? Poruszyliśmy trudny temat i nigdy nie chciałbym zagłębiać się w statystyki i stać się wielkim czarnowidzem, ale realne zagrożenie istnieje i na to zwracaliśmy uwagę w czasie październikowych akcji. Kolejnym tematem dominującym w czasie Kampanii była przemoc i nie tylko na naszym krajowym podwórku, ale niestety bezlitosna i brutalna agresja jaka ma miejsce za naszą wschodnią granicą.

Poniżej podziękowania od organizatorów akcji.