IV Siennicki Koncert Pieśni Patriotycznych

W imieniu Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Siennickiej zapraszam do wzięcia udziału w konkursie "Pieśni patriotyczne w czasach współczesnych". Konkurs organizowany jest przez nasze Stowarzyszenie z okazji Święta Niepodległości. Do konkursu zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy: dzieci, młodzież oraz dorosłych z amatorskimi  wykonaniami indywidualnymi lub grupowymi utworów patriotycznych. Szczegóły w załączonych dokumentach. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną zaplanowany przez nas konkurs jest konkursem zdalnym (za pośrednictwem Facebooka i poczty elektronicznej). Liczba uczestników ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. W załączeniu przesyłam ogłoszenie o konkursie i regulamin wraz z załącznikami. Na laureatów czekają cenne nagrody.

W przypadku dodatkowych pytań proszę dzwonić pod nr Tel: 509610109.